85 Ingram Drive,Toronto ON, M6M 2L7(647) 955-7461
Contact info
85 Ingram Drive,Toronto ON, M6M 2L7(647) 955-7461

Prezantohet Projekti “Shtepia e Shqiptarit” – Lorik Cana, Era Rusi dhe Valon Shehu në Toronto më 1 tetor 2017

Ftojme bashkeatdhetaret me banim ne Toronto e rrethina te behen pjese e mbremjes gala me rastin e prezantimit te iniciatives se SHBSHK-se per ndertimin e nje qendre komunitare per te gjithe shqiptaret.
Bashkohuni me Lorik Canen, artistet nga Shqiperia e Kosova dhe te gjithe anetaret e SHBSHK-se per ta bere realitet endrren shumevjecare te shqiptareve ne Kanada. Shtepia e shqiptarit ka nevoje dhe vend per te gjithe!
Telefononi ne numrat e vene ne dispozicion per te marre biletat per mbremjen prezantuese.

 

shesh2

 

This article was written by Board

Menu